Copyright © PROJECT MALT spol. s r.o. 2006 - 2007 | Vytvořil: Ing. Jiří Vacek - www.webh.org, www.turistickyruch.cz, www.projekce-sladovny.cz. | [Mapa stránek]

PENZION MORAVA
RESTAURACE U ZEDNÍKŮ
CUKRÁRNA GALERIE
Velká Bystřice - okres Olomouc
Česká republika

Zpět na přehled ... 

Nabídka našich služeb

Rubrika: Naše poskytované služby
Vážení návštěvníci,
restaurace U Zedníků nabízí svým hostům opravdový zážitek v podobě netradičního interiétu. Prostory restaurace jsou rozloženy ve dvou úrovních, kdy v přízemí restaurace je hostům k dispozici posezení u samostatně stojících stolů a v 1. patře se nachází salonek určený pro pořádání oslav a jiných akcí. Mezi akce které v těchto prostorách pořádáme řadíme Svatby, Firemní večírky, Křtiny, Smuteční hostiny aj..
Pořádání oslav v prostorách restaurace je možné buď v podobě uzavřené společnosti, kdy Vám budeme rezervovat veškeré prostory restaurace, nebo Vám bezplatně rezervujeme prostory našeho salonku. Pro účely těchto oslav Vám rádi zajistíme doprovodný hudební program, popřípadě i jiné vystoupení.

Při sestavování nabídky občerstvení na takovéto oslavy vždy postupujeme individuálně po dohodě s Vámi a respektujeme Vaše požadavky na druh,rozsah a pestrost občerstvení. Vzhledem k tomu, že akce podobného zaměření vyžadují určitý čas na přípravu, rádi bychom Vás tímto požádali, aby jste nás kontaktovali co nejdříve když se rozhodnete takovou akci uspořádat. Vše děláme v zájmu co nejklidnějšího průběhu Vaší oslavy.

Předem děkujeme za Vámi projevenou důvěru v naše kvality.


Příjemný pobyt a dobrou chuť Vám přeje personál restaurace.
 
  Autor:  Tomáš Zedník
majitel penzionu a restaurace
Restaurace u Zedníků (bývalá restaurace Cafe Bar)